O nás

Hokej je v srdci veľa z nás bez ohľadu na vek či pohlavie. Ja a cela moja rodina miluje hokej a podpruje ho. Nás tim HC05 Banska Bystrica tento rok už 3 krát po sebe vyhral majstrovský titul. Práve preto som chcela vytvoriť niečo pre každého hokejového fanúšika. Kvalitne športové okuliare s nozickou v tvare hokejky. Musím povedať, že u každého komu som tento nápad prestavila, sa stal okamžite hitom. A práve tieto reakcie má donútili dotiahnuť nápad do konca a dať okuliare vyrobiť.
Takto prišli na svet prvé MVP hokejové okuliare.  Väčšina z vás vie, že označenie MVP (Most Valuable Player) je to najlepšie označenie aké môže hokejista dostať. Po slovensky to znamená Najhodnotnejší hráč v hre. A tu je krátky príbeh ako to vlastne celé vzniklo.
Keď nás tim HC05 si chceli objednať sushi na ich team building, ktorý sa konal mimo Banskej Bystrice, zavolali do mojej reštaurácie Samurai sushi. Bohužiaľ ako každý piatok večer, v reštaurácií boli veľmi vyťažený a nemohli im tak ďaleko sushi zaniesť. Tak som sadla do auta a zaviezla som im ho ja. Na druhý deň mi prišla smska od Eric Faille: “ Thank you Zuzana, you are real MVP.” Musím priznať že v tej dobe som nevedela čo to znamená. Eric mi to vysvetlil a cítila som sa super. A toto bol začiatok MVP okuliarov.
Každý dobrý fanúšik je pre mna MVP, a teraz budete môcť byt už každý z vás. S hokejovými okuliarmi MVP.